Spacious 2-Bed Apartment - Sleeps 8 - Balcony

  • Wi-Fi
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το Spacious 2-Bed Apartment - Sleeps 8 - Balcony Hatch End απέχει περίπου 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Harrow & Wealdstone, και παρέχει Wi-Fi για εργασία ή ψυχαγωγία. Από εδώ μπορείτε να φτάσετε στο σιδηροδρομικό σταθμό Headstone Lane που βρίσκεται σε απόσταση μόνο 1 χλμ.

Αυτό το κατάλυμα διαθέτει βεράντα όπου έχει μικρή κουζίνα.

Το Spacious 2-Bed Apartment - Sleeps 8 - Balcony διαθέτει ψυγείο, φούρνο και πλυντήριο πιάτων στη μικρή κουζίνα.

Σχολή Χάροου και Πάρκο Stanmore Country Park βρίσκονται σε απόσταση 2 χιλιομέτρων και 4 χιλιομέτρων αντίστοιχα από το διαμέρισμα. Harrow Arts Centre βρίσκεται σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Harrow Crown Court απέχει μόνο 250 μέτρα από αυτό το διαμέρισμα.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Spacious 2-Bed Apartment - Sleeps 8 - Balcony Hatch End
Stylish 1-Bed Flat With Private Balcony
Τιμή μόνο για κινητά

Stylish 1-Bed Flat With Private Balcony

0 μ από το κατάλυμα
3 Bed Duplex, Pool Table, 4 Stops To Wembley
Τιμή μόνο για κινητά

3 Bed Duplex, Pool Table, 4 Stops To Wembley

0 μ από το κατάλυμα
Luxury 2-Bed In Harrow - Sleeps 8 - Private Balcony
Τιμή μόνο για κινητά

Luxury 2-Bed In Harrow - Sleeps 8 - Private Balcony

0 μ από το κατάλυμα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out
    • Ασφάλεια

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Ταράτσα
    • Έπιπλα κήπου

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Spacious 2-Bed Apartment - Sleeps 8 - Balcony;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Spacious 2-Bed Apartment - Sleeps 8 - Balcony περιλαμβάνουν Harrow Arts Centre, που απέχει 25 λεπτά με τα πόδια.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Spacious 2-Bed Apartment - Sleeps 8 - Balcony;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Spacious 2-Bed Apartment - Sleeps 8 - Balcony περιλαμβάνουν Masa Restaurant και Heriot Cakes και απέχουν μόνο 7 λεπτά με τα πόδια.
    • Είναι διαθέσιμη η σύνδεση στο Ίντερνετ στο το Spacious 2-Bed Apartment - Sleeps 8 - Balcony;
      Όχι, στο το Spacious 2-Bed Apartment - Sleeps 8 - Balcony δεν προσφέρει Wi-Fi. Παρακαλούμε, επικοινωνήστε με το κατάλυμα για να μάθετε περισσότερα σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Spacious 2-Bed Apartment - Sleeps 8 - Balcony Hatch End

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο